Bambu Yemek Masaları

BAMBU YEMEK MASASI

Bambu yemek masalarının yükseklikleri standart yemek masası yüksekliğindedir. Ortalamaya göre yükseklikler 75cm’dir.

Rahatlıkla cam balkonunuzda yada bahçe teras gibi alanlarda kullanarak kahvaltı sofrası için yada yemek sofrası için bambu masa takımlarını kullanabilirsiniz.

Küçük balkonlar için yemek masaları ölçülere göre yapılmaktadır. Günümüz koşullarında evlerin balkon kısımları küçük yapılmakta olduğu için çaresiz değilsiniz. Küçük Balkonlar için Bambu Masa takımları üretimi yapabiliriz,

Bu uygulamada masa ölçülerini değiştirmekten farklı henüz elimizden bir şey gelmemektedir. Bambu Masa ölçüsünde 100cmx70cm yada 110cmx70cm gibi uygulamalarımız mevcuttur. Bu uygulamalardaki asıl amaç Bambu Masanın çok fazla yer kaplamasından dolayı alanı daraltmakır.

Bambu Sandalyeler için aynı küçültmeyi önermiyoruz ve yapmıyoruz çünkü; sandalye ölçülerinde değişiklik yapıldığında hem ergonomi hem’de rahatlık bozulmaktadır. Aşağıda göreceğiniz üzere yapmış olduğumuz uygulama 110cmx70cm Bambu Masa ve 4 Bambu Sandalye ile oluşturulmuştur.

Yukarıdaki uygulamamızda Normal Bambu masa boyutu 140cmx80cmx75cm dir, Biz bu ölçüleri 110x70cm olarak değiştirdik.

Bambu Bahçe Takımlarında bu gibi değişiklikler yapmak her zaman elimizde, standart ölçülerin dışına çıkmakta zorluk yaşamıyoruz, çok büyük ebatlı Bambu Masalar için değişik çözümlerimiz’de olmaktadır, Büyük ebatlı Bambu masa yada küçük ebatlı Bambu Masa için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

İletişim sayfamız için tıklayınız

Balkon Masa sandalye modellerini veya Tüm ürünlerimizi görmek için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir