Dizayn Bambu Bambu Balkon Takımı Masa Sandalye

Bambu Balkon Takımı

Bambu Balkon takımı evlerinde rahat ve konfor arayan kişiler için makine üretimi olmadan tamamen %100 el işçiliği ile üretilmiş keyif bahçe balkon mobilyalarıdır. Bambu Balkon takımları kullanım alanları nerelerdir? Bambu balkon takımlarının kullanım alanları tüm kış yağmur almayacak şekilde koruma altına almanız önemlidir. Yazlıkta kullanan müşterilerimiz nemli ortamlarda bambu zarar mü? şeklinde sorular yöneltiyor. Hayır efendim, Bambu mobilyalar nemli ortamlarda zarar görmez, ıslak zeminde ürünlerinizi bekletmemelisiniz. Nihayetinde içeriği ahşap olan bir malzemeden bahsediyoruz. Islak kalmaması için elinizden geleni yapmanız gerekenler, su ile yıkayabilir akabinde kuru bir bez ile kurulamanız gerekir. Uzun süre ıslak kalmaması için balkonunuzu yıkamamayı ihmal etmeyin. Lütfen yıkayın. Üretmiş olduğumuz Bambu Masa sandalyelerin ayaklarında kullandığımız pabuçlar su ile direkt olarak temas’ı keser ve direkt suya maruz kalmamasını sağlar, Endişelenmeyin. Ürününüz zarar görmez. Kullanımı ve bakımı oldukça basittir. 

Tek yapmanız gereken, yağmurlu havalarda kullanmamak, Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.

Balkon Masa Takımı

Bambu Mobilyalarınızı açık veya kapalı balkonlarınızda kullanarak dinlenme saatinizi keyif haline getirin. Dilerseniz yemek masası olarak Bambu Masa Takımı kullanın. Cam Balkonlardaki görselliği arttırarak komşularınız ile keyifli zamanlar geçirin. Balkon masa sandalyelerimizde ürün çeşitliliği bakımından ergonomik tasarımlar sunulmaktadır. Aradığınız ürünü ve rahatlığı kolayca bulabilirsiniz.

Balkonunuza özel ölçü ile üretim yapılır.

 

Bambu Balkon Mobilyaları Fiyatları

Fiyatlarımızı incelemeyi unutmayınız. Unutmayınız ki ürünlerimiz tamamen el işçiliği ile üretilmektedir. Bambu balkon mobilyaları fiyatlarımızı buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

2019 – 2020 Trend Bambu Bahçe Mobilyaları bunlardır.

Anadolu Masa Takımı – 7 Kişilik 

Natural Bambu Masa Takımı 2 – 4 – 6 – 8 – 10 Kişilik

Begonya Masa Takımı 2 – 4 – 6 – 8 – 10 kişilik

Gordon Masa Takımı 8 Kişilik

Gordon Masa Takımı 6 Kişilik

Tüm mobilyalarımızın rengi değiştirilebilir. En çok tercih edilen renkler koyu ceviz ve Natural renktir. 

Koyu ceviz rengini Gordon Bambu masa takımında görebilirsiniz.

Natural rengi ise Natural Bambu Masa Takımında görebilirsiniz.

Bambu Takım olarak size uygun fiyatlı el işçiliği üretilmiş modern mobilyalar sunmaktan mutluluk duyarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir