Özel Üretim Balkon Takımı

Özel Üretim Balkon Takımları

Antalyadan bir müşterimiz bizlere ulaşıp balkonuna Bambu Masa Takımı istediğini söyledi fakat balkonun şeklinin biçimsiz olduğunu da iletti.

Kendisinin adı Ayten, Antalyada bir apartman dairesinde yaşıyor. Küçük ama sevimli bir evi var. Balkonu 220cm uzunluğunda ve 180cm genişliğinde, bizim bambu masa takımlarını inceliyor ve çok hoşuna gittiğini iletiyor ama yeri dar olduğu için kullanamayacağını da bunun üzerine ekliyor.

Bizler de burada devreye giriyoruz, kendisinden balkonun ölçüleri ve balkonunun resimlerini göndermesini istiyoruz.

Sandalyelerin genişliği 54cm derinliği ise 75cm, sandalyeleri eklediğinizde balkonda kıpırdayacak yer kalmıyor. üstelik Ayten Hanımın 4 torunu var. Hepsi yemeğe geldiğinde balkonunda ağırlamak istiyor.

Resimleri paylaşmamı istemediği için paylaşmadık ama çok güzel manzarası var, Akdenizin masmavi silueti çok net görebiliyorsunuz, deniz havasını içinize çektiğinizde rahat rahat oturacak bir sandalyeniz yok malesef…

Çözüm Odaklılık

Biraz çözüm odaklı gitmek istedik ve hiç vakit kaybetmeden, bambu masa için tasarıma başladık. Kendisine dikdörtgen bir masa belirledik, bar masası gibi olacaktı, çocuklar tabakları önüne koyduğunda denizi seyredebileceklerdi. 60cm genişliğinde dikdörgen bir bambu masa takımı yaptık. Bununla beraber kendisine 5 adet rahat Kestane ağacından bükülerek yapılmış oldukça sağlam Sandalye ve 2 adette tabure gönderdik, gönderdik ama nasıl gönderdik. biz masayı yaparken kendisi hiç aramadıysa yirmi kere aramış, nasıl olacak, ya güzel olmazsa diye içi içini yiyordu.

Eğer Rahat ve ergonomik bir sandalye istiyorsanız, uzun ömürlü bir kullanım istiyorsanız ayrıca Bambu masa sandalye takımları hoşunuza gidiyorsa. Bizce hiç düşünmeyin.

Mobilyaları evine geldiğinde fotoğraf göndermesini istedik ve sevinçle bizi aradı. Çok teşekkür ettiğini verdiğimiz ölçüler ile çok güzel olduğunu Bambu Masa takımının balkona rahatlıkla sığdığını ve oturma alanı ve gezinme alanı için bolca yer kaldığını iletti. O günün menüsü Makarnaydı, torunları ile beraber yemek yerken bize resmini gönderdi… Bir mutlu müşteri daha yarattık..

Memnunuz Gururluyuz.. Sağlıcakla Kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir